Serwis Huawei Kraków – eksperci od napraw

Serwis huawei Kraków – profesjonalna naprawa telefonów

Serwis Huawei Kraków – eksperci od napraw

W eksperckim serwis Huawei Kraków pracują certyfikowani technicy, którzy znają najnowsze produkty renomowanego chińskiego producenta, aby zapewnić klientom bezproblemową naprawę każdego smartfona Huawei. Telefony Huawei od dłuższego czasu cieszą się coraz większym zainteresowaniem w oczach Polaków, głównie ze względu na połączenie przystępnych cen i funkcji, które są częścią topowych smartfonów najlepszych marek.

Serwis Huawei Kraków – eksperci od naprawSerwis Huawei Kraków oferuje kompleksową naprawę wszystkich obecnie znanych modeli Huawei. W stałej obsłudze serwisowej znajdują się wyświetlacze, baterie, ładowarki i inne podzespoły oraz akcesoria do smartfonów. Oferuje szybką diagnozę i naprawę problemów mechanicznych (po zalaniu lub upadku) oraz wymianę szybek wyświetlaczy i wyświetlaczy, a także zaawansowane zabiegi eliminujące problemy elektroniczne.

 

Serwis Huawei Kraków – najlepsze technologii

Serwis Huawei dysponuje wieloma częściami zamiennymi (od uznanych producentów) oraz nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki czemu naprawy smartfonów realizowane są na miejscu. Zapewnia to najwyższy poziom precyzji wykonania, niezawodność i szybki czas realizacji, a wszystko to w przystępnych cenach!

Serwis Huawei dysponuje wieloma częściami zamiennymi

Serwis Huawei Kraków – jakich napraw może dokonać?

Serwis Huawei w Krakowie to miejsce, w którym można otrzymać kompleksowe wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów z danym modelem telefonu komórkowego:

Wymiana paneli wyświetlaczy i paneli dotykowych Huawei

Do awarii panelu dotykowego i wyświetlacza dochodzi zazwyczaj w wyniku upadku z wysokości lub innego uszkodzenia konstrukcji mechanicznej. Może być również spowodowana zalaniem telefonu. Jeśli po upadku telefon nie wyświetla obrazów (telefon może się nie włączać, a ekran może być biały lub czarny) lub ma jakiekolwiek zakłócenia (czarne plamy, migający obraz lub paski w poprzek wyświetlacza) możliwe jest, że wyświetlacz jest uszkodzony. W takim przypadku nie wystarczy po prostu naprawić uszkodzoną szybkę. Jeśli telefon nie reaguje na dotyk, prawdopodobnie uszkodzony jest digitizer (panel dotykowy). Wymiana wyświetlacza w Huawei to usługa, w której serwis Huawei Kraków ma bogate doświadczenie. Wymieniliśmy już setki wyświetlaczy wszelkiego rodzaju znajdujących się obecnie na rynku. Ocenimy stan Twojego telefonu, aby wymienić uszkodzony element na fabrycznie nowy model.

Naprawa szybki wyświetlacza Huawei

Telefon upadł i na ekranie pojawiło się pęknięcie? W Serwisie Huawei wymienimy szybkę na nową. Usługa ta jest znacznie tańsza niż wymiana całego wyświetlacza i panelu dotykowego, dlatego dokładnie sprawdzamy elementy, które uległy uszkodzeniu.

Naprawa telefonów Huawei po upadku

Uderzenia upadków na twarde powierzchnie to jedna z najczęstszych przyczyn uszkodzeń mechanicznych smartfonów. Nowoczesne smartfony są niezwykle delikatne ze względu na cienkie i lekkie obudowy, w których producenci muszą zmieniać skomplikowane układy elektroniczne. Nawet przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa telefon jest podatny na pęknięcie lub odkształcenie obudowy, zbicie szybki, zarysowanie wyświetlacza, czy uszkodzenie wewnętrznej płytki drukowanej. Serwis Huawei Kraków zdiagnozuje i rozwiąże każdy problem, który pojawi się po wypadku.

Naprawa telefonu Huawei po powodzi.

Czy podczas kąpieli nie pomyślałeś o swoim telefonie? A może zsunął się z boku umywalki i skończył zamoczony? A może woda dostała się do środka przez niezabezpieczone szuflady lub wejścia? W centrum serwisowym Huawei w Krakowie pomożemy Ci w razie niespodziewanych zdarzeń. Ważne jest jednak, aby nie włączać nieoczyszczonego telefonu (grozi to zwarciem elektrycznym) i nie suszyć go domowymi sposobami. Zapraszamy do centrum serwisowego Huawei, gdzie niezwłocznie zajmiemy się Twoim przemoczonym urządzeniem. Wysuszymy i wyczyścimy płytę główną oraz sprawdzimy, czy płyn nie dostał się w drobne szczeliny na płycie głównej i nie uszkodził wewnętrznych podzespołów elektronicznych.

Inne naprawy elektroniczne

Serwis Huawei Kraków to miejsce, w którym możemy zdiagnozować każdy problem z elektroniką wewnątrz Twojego telefonu.

Zapewniamy między innymi:

  • Naprawę układu ładowania,
  • Naprawa mikrofonów i głośników,
  • Naprawy płyt głównych,
  • Naprawa złączy, przełączników,
  • Naprawy połączeń systemowych, buzzerów, anten i klapek.
  • Naprawa telefonów, które się nie włączają,
  • Naprawa telefonów, które przestają działać.
  • Baterie i inne akcesoria

Bateria w Twoim smartfonie Huawei rozładowuje się bardzo szybko? Musisz ładować swój telefon w ciągu kilku godzin? Dzięki serwisom Huawei znajdującym się w Krakowie możesz szybko i bezpiecznie wymienić baterię w swoim smartfonie. W ofercie posiadamy akumulatorki do każdego modelu, które występują w telefonach Huawei. Proponujemy również obudowy i ładowarki, a także inne akcesoria do telefonów tego modelu.

Oprogramowanie

Smartfony, które ulegają awarii, odpowiadają nie tylko za fizyczne uszkodzenia i problemy z elektroniką. Często odpowiedzialne są za nieprawidłowe działanie oprogramowania wewnętrznego. Znamy specyfikę najnowszych wersji Androida, które zawierają nakładkę EMUI i pomożemy Ci rozwiązać każdy problem, jaki możesz napotkać z tą aplikacją. Aktualizujemy oprogramowanie, a także zajmujemy się problemami i błędami powstałymi z przyczyn zewnętrznych (np. przerwana aktualizacja, złośliwe oprogramowanie).

Serwis Huawei Kraków – obsługa pogwarancyjna

Zapewniamy serwis pogwarancyjny Huawei Kraków. Odwiedź nasz serwis i skorzystaj z możliwości przesłania telefonu do naprawy. Nasi wyszkoleni technicy rozwiążą problem z Twoim smartfonem. Możemy wyeliminować skutki usterek mechanicznych, zidentyfikować problemy z elektroniką oraz wymienić drobne elementy na płycie. Zajmujemy się również naprawą akcesoriów i części w każdym modelu, które są dostarczane z telefonami Huawei. Gwarancja producenta wygasła? A może autoryzowany serwis uznał, że problem leży po stronie klienta i unieważnił gwarancję? Jeśli jesteś w serwisie Huawei Kraków z pewnością otrzymasz profesjonalną pomoc! W razie potrzeby otrzymasz pomoc techniczną oraz dokumentację wszelkich dokonanych napraw.

Nie działa dotyk w telefonie Huawei

Telefon, który nie jest w stanie wykryć dotyku, lub go nie rozpoznaje – może powodować niepotrzebne napięcie i irytację. Przed oddaniem telefonu do serwisu, warto sprawdzić, czy na ekranie nie ma drobinek brudu, które mogłyby powodować nieprawidłowe odbieranie bodźców z telefonu. Jeśli jesteśmy pewni, że przyczyną nie jest zabrudzenie, wówczas sugerowana jest wizyta w serwisie. Przyczyną tego typu spraw jest zazwyczaj problem z digitizerem telefonu, który należy wymienić na nowy. W starszych urządzeniach zabieg ten był wykonalny w warunkach domowych i istniała duża szansa, że telefon nie będzie bardziej uszkodzony niż był, w przypadku współczesnych korzystniej jest poszukać fachowców. Konstrukcja urządzeń jest często skonstruowana w taki sposób, że stanowią one wyzwanie, jak to jest je naprawić. Wymaga to nowoczesnego sprzętu oraz obfitego doświadczenia i zdolności manualnych. Serwis Huawei Kraków wyposażony jest w najnowocześniejsze narzędzia do naprawy urządzeń mobilnych. Posiadamy również najbardziej wykwalifikowanych techników w całej Polsce, a na swoim koncie mamy setki, a nawet tysiące naprawionych urządzeń. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną diagnozę!

Migoczący ekran w telefonie Huawei

Jeśli masz problem z wyświetlaczem w swoim telefonie, zawsze istnieje możliwość, że da się go naprawić bez konieczności wymiany podzespołu – zwłaszcza, że w najnowszych modelach telefonów najlepszych producentów wyświetlacz jest integralną częścią wartości urządzenia, a to z kolei oznacza, że naprawa nie jest opłacalna. Jeśli wyświetlacz migocze, nie wyświetla prawidłowo kolorów lub wyświetla artefakty, nie czekaj aż problem z wyświetlaczem stanie się poważny. istnieje duża możliwość naprawy taśmy FLEX, która łączy wyświetlacz z płytą główną telefonu, a także naprawy płyty głównej w przypadku, gdy problem wynika z awarii wyświetlacza. Jeśli napotkasz problem z wyświetlaczem, zalecamy skontaktowanie się z naszym serwisem Huawei. Diagnoza jest bezpłatna i niezobowiązująca. Wymienione podzespoły objęte są roczną gwarancją.

TELEFON NIE ŁĄCZY SIĘ Z INTERNETEM

W przypadku, gdy Twój telefon Huawei nie łączy się z Internetem najpierw ustal przyczynę problemu Telefon pobiera Internet poprzez karty WIFI i GSM Jeśli Twój operator oferuje tego typu usługę. Jeśli po stronie operatora wszystko jest pod kontrolą i wszystko jest w porządku, najlepszym rozwiązaniem jest połączenie się z naszym serwisem za pomocą telefonu. Ponieważ telefon pobiera pakiety danych, należy ustalić czy dostaje adres IP i jest podłączony do łącza internetowego, czy też nie ma połączenia. Po zidentyfikowaniu przyczyny Twojego problemu z internetem będziemy w stanie zaoferować Ci koszt i zakres usługi. Zidentyfikujemy również dokładną przyczynę, która powoduje, że Twój telefon nie ma łączności z internetem – zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego serwisu Huawei.

Paski na wyświetlaczu Huawei

Pionowe i poziome linie na wyświetlaczu mogą świadczyć o uszkodzeniu wyświetlacza, a także o problemach w połączeniu ekranu z płytą główną Twojego smartfona. Wyświetlacz jest zazwyczaj podłączony do płyty głównej za pomocą taśmy FLEX, której pierwszy koniec jest podłączony do płyty głównej, a drugi do ekranu. Gdy taśma wyświetlacza została uszkodzona, zniszczona lub odłączona, wyświetlacz może wykazywać różne oznaki awarii, od nieprawidłowego działania dotyku po wyświetlanie pasków. Jeśli naprawa dotyczy wyświetlacza Huawei i wymagany jest dostęp do telefonu w celu uzyskania bezpłatnej diagnostyki . Dopiero rozpoznanie problemu jest podstawą do zarekomendowania właściwej naprawy i wyceny usługi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart
Przewiń do góry