avon strefa konsu

Strefa konsultatki

NASZA WIZJA I MISJA

Naszą wizją jest być firmą, która najlepiej rozumie i zaspokaja potrzeby kobiet na calym świecie w zakresie produktów, usług i możliwości samorealizacji.

WIARA To podstawa do umacniania pracowników w przekonaniu, ze działając w sposób odpowiedzialny, będą mogli stać się jeszcze lepszymi. Jeśli wierzysz w kogoś i okazujesz mu to, zrobi on wszystko, by udowodnić, że masz rację.

POKORA Oznacza świadomość, że nie zawsze masz rację, nie musisz znać odpowiedzi na każde pytanie i zdajesz sobie z tego sprawę. Mamy tyle samo słabości co nasi współpracownicy, dlatego nie boimy się prosić o pomoc.

 

avon konsultantka strefa

Naszą Misją jest stać się:

GLOBALNYM LIDEREM W ŚWIECIE PIĘKNA

Będziemy tworzyć unikalny asortyment kosmetyków oraz związanych z nimi produktów, starąjac się przewyższyć konkurencje jeśli chodzi o jakość, nowatorstwo i wartość naszych produktów oraz stale poprawiać wizerunek Avon, aby stać się ulubioną firmą kosmetyczną kobiet na całym świecie.

MARKA NAJCHĘTNIEJ KUPOWANA PRZEZ KOBIETY

Będziemy firmą, od której kobiety kupują najchętniej, oferującą usługi o wysokim standardzie, idealnie
dopasowane do ich potrzeb, co umożliwi zbudowanie nam trwałych relacji z klientami.

LIDEREM SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ

Rozszerzymy naszą obecność na rynku sprzedaży bezpośredniej, umożliwiając kobietom zdobycie niezależności finansowej oferując im wyższe zarobki, uznanie, perfekcyjną obslugę i wsparcie sprawiając,
że praca w Avon będzie łatwa i dająca satysfakcję.

NAJLEPSZYM PRACODAWCĄ

Będziemy słynać jako firma wzorcowa w zakresie przywództwa, co będziemy okazywać poprzez nasze zaangażowanie na rzecz osiągania najwyższych standardów, szacunku dla odmienności oraz zobowiązanie
do stwarzania wyjątkowych możliwości rozwoju, które pozwolą naszym Pracownikom w pełni rozwinać ich potencjał.

NAJWIEKSZĄ FUNDACJĄ WSPIERAJACĄ KOBIETY

Staniemy się światowym liderem wśród firm popierajacych działania na rzecz zdrowia i dobrobytu kobiet
na calym świecie poprzez programy charytatywne skierowane w szczególności na walkę z rakiem piersi, przemocą domową wobec kobiet oraz poprzez umożliwienie kobietom uzyskania niezależności finansowej.

NAJBARDZIEJ PODZIWIANYM PRZEDSIEBIORSTWEM

Będziemy dostarczać naszym Akcjonariuszom godziwy zwrot z ich inwestycji, poprzez nieustanne
poszukiwanie nowych możliwości rozwoju, zawsze w zgodzie z zasadami firmy odpowiedzialnej społecznie, kierującej się etyką. Będziemy firmą godną naśladowania jako wzorzec sukcesu.

Shopping Cart
Przewiń do góry