konsultantka avon

ZAROBEK

Jako lider otrzymujesz wynagrodzenie z obrotu swojego zespołu, doliczając dodatkowo program dla nowych konsultantów przy minimum zaangażowania jesteś w stanie, w krótkim czasie uzyskać niezależność finansową.

ROZWÓJ

Stanowisko lidera niejednokrotnie wymaga samodyscypliny, natomiast budowanie zespołu uczy komunikatywności. Dzięki zaangażowaniu nabędziesz zdolności interpersonalnych i nauczysz się efektywnego zarządzania czasem.

PROGRAMY MOTYWACYJNE

Avon inwestuje w nowych liderów, oraz nagradza zaangażowanie . Poza planami marketingowymi, liderzy biorą udział również w programach motywacyjnych, które to nagradzają wyniki twojej pracy.

WSPARCIE

Od samego początku współpracy i przez cały czas jej trwania możesz liczyć na pomoc i wsparcie. Wiedza i zdobyte doświadczenie z pewnością pomogą w uzyskaniu szybkiego startu.

Kim jest Lider i czym się zajmuje ?

Zadaniem lidera jest budowanie i rozwój grupy nowych ambasadorów.
Lider jest kluczowym pośrednikiem między Avon a ambasadorkami, jego rolą jest pomoc i wsparcie swojego zespołu na każdym etapie współpracy.

Lider może wykonywać swoją prace w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność, natomiast wynagrodzenie otrzymuje za pozyskane ambasadorki, oraz wspólnie wykonany obrót .

 

Jak Zostać liderem Avon?

Lider Avon musi posiadać podstawową
 wiedzę na temat naszych produktów,
więc w pierwszym kroku zarejestruj się jako ambasador/ka poznaj produkty i zapoznaj
się z panelem, na którym będzie pracował
twój zespół.

W kolejnym kroku poinformuj mnie, o chęci zmiany statusu na lidera. Pomogę ci stawiać pierwsze kroki w Avon, oraz w kolejnych etapach współpracy.

 

avon konsultantka
konsultantka Avon

Zarejestruj się

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania
i pokażemy jak efektywnie działać w Avon.

Ile zarabia Lider Avon ?

Jako nowy lider bierzesz udział w programie na start, dzięki któremu przy niewielkim zaangażowaniu jesteś w stanie zarabiać atrakcyjne wynagrodzenie już od pierwszych kampanii.

Przykładowo :

Jeśli w pierwszym katalogu zarejestruje
 się do ciebie 5 nowych ambasadorek
 (z zamówieniem 160+) i cały zespół łącznie
 z tobą osiągnie obrót 2000 zł
dostaniesz od AVON 200 zł NETTO

konsultantka avon
konsultantka avon

Po zakończeniu się programu na start dla nowego lidera ( po roku współpracy ) uruchamia się model wynagrodzenia, w którym to nasza pensja wyliczana jest na podstawie obrotu zespołu.
Nieograniczone możliwości i przejrzysty plan marketingowy to idealne dodatkowe zajęcie i możliwość atrakcyjnego zarobku

Programy motywacyjne

konsultantka

Jak to wygląda w cyfrach ?

 

Założenia : 

Okręg 113 jest pierwszy w Polsce pod względem kadrowo sprzedażowym, dzięki czemu cele sprzedaży osiągamy w każdym katalogu. Dla przykładu uznajmy, że ambasadorki składają jednorazowe zamówienie, więc nie należy się bonus dodatkowy 50 zł.

0
Nowych ambasadorek z zamówieniem 200 +
0
Łączny obrót
0
Wypłata NETTO
0
Bonus minimalny
0
Pensja minimalna

Pamiętaj, że niezależnie od etapu współpracy zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie doświadczonych Liderów oraz Managerów. Poznasz nowych ludzi, którzy tak jak ty zaczynali przygodę z Avon dwa, trzy, sześć miesięcy temu i nabyli już wiedzę, którą z pewnością chętnie przekażą również tobie.